HSY YAPI İNŞAAT

HSY Yapı İnşaat ve Sanayi Ticaret Limited şirketi, Ankara merkezli ve yaklaşık 45 yıllık bir geçmişe sahip olup, günümüzde 3. Kuşak nesil tarafından yönetilmektedir.

HSY Yapı, yurt içi ve yurt dışında sayısız projeler bitirmiş bir firmadır. Bu çerçevede; BOTAŞ’ın Doğalgaz boru hatları, Pompalama istasyonları gibi hayati öneme sahip projeleri, Marmara deprem konutları, Yurt içinde çeşitli yerlerde yapılan konutlar, Yurt dışında çeşitli girişimler ve 2007 yılından itibaren Türkmenistan’da yapımını gerçekleştirdiği beş farlı proje ve yapımı devam eden projeleri ile birlikte sahasında son derece deneyimli bir firmadır.

HSY Yapı, TOKİ nezdinde ihalesini almış olduğu Antalya 10.000 kişilik Kapalı Spor Salonu ve Van’da 850 Konut işleri ile de farklı bir alanda deneyimlerini geliştirmektedir.

HSY Yapı, kazanmış olduğu firma itibarının sürekliliğinin sağlanması ve daha ileri bir düzeye getirilebilmesi için, kalite anlayışından ödün vermeden işleri bir kerede doğru ve zamanında yapmayı kendisine ilke edinmiştir.

HSY Yapı, şirket kar, verimlilik ve kalitesinin sürekli gelişmesini sağlamak ve ülkeye daha fazla faydalı olmayı, Uluslararası arenada ismi bilinen, aranan, yurtdışı gelirlerden ciro sağlayan bir dünya şirketi olmayı hedeflemiştir.

VİZYONUMUZ

Faaliyet gösterilen sektörlerde, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek. HSY Yapı, bugün kaliteli ve güvenilir bir hizmet sağlayıcı, örnek bir girişimci ve güçlü bir ulusal yatırımcı olarak dikkat faaliyetlerini sürdürmektedir.


MİSYONUMUZ

Toplumsal ve ekonomik yarar sağlayan önemli projeleri gerçekleştirerek sağlıklı büyümek. Öncü olmak ve farklılık yaratmak, modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek. Uzun vadede kârlılığın kaliteden geçtiğinin bilinciyle hareket etmek. Her koşulda faaliyet gösterdiği sektörlerin ve ekonominin gelişimine katkıda bulunmak. Her yönden güven duyulan bir firma olarak sürdürülebilirliğini sağlamak.